פילאטיס לנשים

לפתח מודעוּת, להרגיש חזקה ולהיראות נפלא

אנחנו נשים

החל מהבחירה הנרגשת של בגדים ליציאה הראשונה, פרשות הדרכים המעניינות שבדרך, ההיריון הראשון והחיים כאימא במשרה מלאה -לכל אלו צבעים, טעמים ותחושות הקובעות את מהלך החיים.

אולם החיים עלולים להתגלות כאינטנסיביים, שוחקים ומתישים לעיתים, הן את הנפש וגם את הגוף.

פילאטיס לנשים נועד בדיוק לשם כך : לפתח מודעוּת לעתיד בריא, לשפר את נקודות החוזק הפנימיות ולהביא לכושר גופני טוב יותר. כל זאת בחוויה מעשירה, תומכת ומהנה.

בפיור פילאטיס חיפה פיתחתי תוכנית מיוחדת שכול כולה אומרת נשים.
זאת, מהיכרותי העמוקה עם תפיסת הגוף הנשית, התכונות, הרצונות והצרכים של המתעמלת והתייחסות מיוחדת לכל אחת בכל שלב בו היא נמצאת.
נשים רבות מעדיפות להשתייך לקבוצת תמיכה נשית, בה כל אחת מכירה ומזדהה עם האתגרים והשאיפות. אחרות, מעדיפות פעילות שקטה ואינטימית, בתוכנית אישית. לכל אלה התאמתי חוויה מרגשת משלה:

פילאטיס לנערות

האם ישנן שנים קריטיות יותר לקביעת הדימוי העצמי?
שנות הבגרות טומנות התחלות חדשות, אולם גם מתחים ואתגרים לא פשוטים.
בעידן בו רוב בני הנוער מצויים במצבים סטטיים וחסרי פעילות, החשיבות של שילוב פעילות גופנית קריטית אף יותר.
פיור פילאטיס חיפה לנערות נועד להעניק התנסות מעניינת ומכילה, עדינה ובעלת תוצאות מוכחות. באמצעות התרגול תלמד הנערה על יציבות נכונה, חיזוק ליבת הגוף וכפועל יוצא – תשפר את מראה גופה ואף תשיל ממשקלה.

פילאטיס לנשים בהיריון

נשים רבות מוצאות בפילאטיס, את אחת מהפעילויות הגופניות הנפלאות ביותר במהלך ההיריון. מדוע?אחד העקרונות של פילאטיס הוא מציאת ליבת הגוף וחיזוקה, והלא בהיריון ליבת הגוף היא זו שנושאת את העובר, ומסייעת בלידה יעילה וקלה.סדרה של תרגילים ייעודיים, בגישה עדינה ומקצועית ומתוך תשומת לב דקדקנית להרגשתך כל העת, יניבו תוצאות בטוחות והרגשה נפלאה לכל אורך ההיריון.כאמא לתאומות וכבעלת סטודיו לפילאטיס בחיפה אני מכינה את השיעור המותאם בשבילך.

פילאטיס לנשים אחרי לידה

את אחרי לידה, עמדת באתגר וכעת יש לחזק את שרירי האגן ולחזור לגזרה.
פילאטיס לנשים אחרי לידה יספק את כל הדרוש במצב הרגיש – סביבה תומכת ואווירה חמה, יחס אישי וגוף חזק, בריא וחטוב.
בפיור פילאטיס חיפה התוצאות תראי תוצאות כבר לאחר מסםר מפגשים.

חזור לפיור פילאטיס