פילאטיס לפי רמות

אִיתי, כל אחד ימצא את הפילאטיס שלו

פילאטיס הוכחה כשיטת אימון יעילה. אצלי, בפיור פילאטיס חיפה , היא עוד הרבה יותר מזה.
ההכשרה הגבוהה בניו יורק ובוורלי הילס, הציוד היקר והאיכותי בנמצא והגישה המדויקת אליך ולגופך, עושים אותי למה שאני - מורת דרך לחיים טובים יותר, בנחישות ובעדינות רבה.

אני מעניקה לך את כל שאני מאמינה בו - יחס אישי בגובה העיניים, התאמה מרבית לך ולתכונותיך והשגת תוצאות לטווח רחוק.

הסטודיו המטופח לפילאטיס מכשירים ממוקם על צלע הכרמל בחיפה, ובו 6 מקומות בלבד - לכל אלו המבקשים ליהנות מאווירה אינטימית ומהנה, כמו גם מפירות ההשקעה.

בפיור פילאטיס בחיפה אני מציעה שיטת אימון ייחודית, באמצעותה הגוף נעשה מתוח, חזק ומאוזן הרבה יותר, וכל זאת בסביבה אינטימית ותומכת.

הפעילות בקבוצות קטנות מאפשרת לי להעניק תשומת לב אישית, ודגש מיוחד על טכניקה נכונה וביצועים אופטימאליים.

בשונה מפעילות כיתתית רבת משתתפים, אימון בקבוצה קטנה מספק תמיכה מהקבוצה ההופכת להיות מעין "משפחה" בעלת מטרות משותפות, בעוד אני אעניק הדרכה, בקרה ותשומת לב אישית וממוקדת יותר לכל מתאמן.
זו הדרך הנכונה למצות את האימון, ולהפיק ממנו את כל התועלות והיתרונות שהוא מביא עימו.

הסטודיו מציע פעילות על מזרן ועל מתקנים ייחודיים וחדשנים, ומתאימים לכל אחד, בכל רמת כושר ובכל מצב. החל מספורטאי מתחיל השואף להגיע לגוף בריא וחטוב, נשים בהריון או אחרי לידה וכלה בספורטאים מנוסים, המבקשים אימונים רבי עצמה ואפקטיביים במיוחד.
לכל אחד אתאים את סוג הפעילות ורמת הקושי, כך שיניבו את התוצאות הטובות ביותר, מתוך התחשבות במצבו האישי.

מגוון המכשירים, הפעילויות והרמות מנגישה את האימון והופכת אותו למהנה ומפרה לכל אחד.

למי הפעילות מיועדת?

ספורטאים מתחילים

הרצון לשפר את הכושר הגופני, לחזק את השרירים ולקבל גוף מוצק וחטוב משותף לאנשים רבים. באימון למתחילים נכיר את עקרונות השיטה ונזהה את ליבת הגוף, בקבוצה קטנה וסביבה ידידותית, שבכוחה לייצר אימון חוויתי בעל תוצאות מוכחות. באימון פילאטיס למתחילים חשוב מאד להבין מהו מצבו של כל מתאמן, על מנת להימנע מפציעות או תסכול הנובע מאימון שאינו מתאים לרמה.

ספורטאים משתפרים

בין אם עסקתם בספורט בעבר וברצונכם לחזור לכושר גבוה, הנכם מכירים את שיטת הפילאטיס וברצונכם לשפר את הטכניקה או ברצונכם לשלב אימון מגמיש ומאריך לשגרת אימונים אחרת - רמת ספורטאים משתפרים היא בשבילכם.
כבכול אימון, גם כאן אשים דגש על שלבי האבחון ובחינת היכולות האישיות, כמו גם הכרת הרקע והרצונות העתידיים. לכל אחד מן המשתתפים בקבוצה אתאים רמת סיבולת אישית ומותאמת, כך שניתן יהיה להבחין במהרה בתוצאות הרצויות.

ספורטאי פילאטיס מתקדמים

הטכניקה מוּכרת, המודעוּת עולה וכעת - אתם מוכנים לאתגר הגדול. באימון למתקדמים הקצב גובר, טווח התנועות ארוך יותר והתוצאות אינן מאחרות מלהגיע. על אף יכולותיכם הגבוהות, תמיכה והדרכה צמודה נזקקת כאן יותר מתמיד, וזאת על מנת לבקר את ההתקדמות ולמנוע פציעות.

 

זקוקים לאימון אישי יותר ?

חזור לפיור פילאטיס